Marketplus+

Marketplus, Petrol Ofisi tarafından piyasaya sürüldü ve bir Petrol Ofisi markasıdır. Seyitler Petrol olarak, müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına önceki marketimizi büyüttük ve Haziran, 2020’de Marketplus’a geçişimizi gerçekleştirdik.

 

Neden Marketplus?

Petrol Ofisi’nin Marketplus’u piyasaya sürmesinde amaç, piyasada, rekabatte, yenilikçilik ve hizmet kalitesinde geride kalmayıp, daha yenilikçi ve modern bir market hizmete sunup, müşterilerine en iyi hizmeti vermek ve onları memnun etmektir. Marketplus’ta KapBiTat’ın taptaze sandviçlerine ve meyve sularına, Tchibo’nun nefis sıcak kahvelerine, Knorr’un makarlarına ve La Lorraine’ın fırın ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Seyitler Petrol’de Marketplus

Seyitler Petrol olarak Türkiye ve dünyada en çok tercih edilen gıda ve içecek ürünlerini, markalarını ve muadil çeşitlerini mümkün olduğunca marketlerimizde satmaktayız. Hadımköy’de yer alan benzin istasyonu marketimizde Tchibo’nun nefis ve sıcak kahvelerine, La Lorraine ve Seyidoğlu fırın ürünlerine, ayrıca Petrol Ofisi’nin ürünleri olan KapBiTat sandviçlerine ve meyve sularına ulaşabilirsiniz.
Bunlardan ziyade aşağıdaki bu ürünlere de ulaşabilirsiniz:
Süt ve kahvaltılık ürünleri (bal, tereyağ, yoğurt, Nutella gibi..), patates cipsler, ithal & yerli çikolata ve bisküviler, dondurmalar, sigara ve purolar, kahve ve çaylar, şekerlemeler, oto bakım ürünleri ve aksesuarlar..

Başlıca markalar

Coca-Cola,Pepsi,Lipton,Schweppes,Cappy,Ülker,Eti,Ferrero Rocher,Nutella,Tadelle,Sarelle,Kinder,Algida,Torku,Bolçi,Melodi Çikolata,Mabel Çikolata,Şölen,Fritolay,Doritos,Lays,Ruffles,Eker Profiterol,Sütlaç,Kazandibi ve Supangle tatlıları, yoğurtlar, Kefir,Pınar süt ürünleri, Aç bitir salamlar, Sırma,Erikli,Hayat,Nestle, su ve sodalar,Zen,Powerade,Redbull,Pringles..